Nabízíme dětský design - interiéry dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, výzdoba mateřských škol, malované paravány, abstraktní dekorace a malby

Dětské nástěnné
snímatelné dekorace a obrazy
Výzdoba, vybavení a propagace mateřských škol

Ateliér Polyart               dětský design
Jméno: Nová registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              
  Home  |  Jak nakupovat  |  O nás  |  Obchodní podmínky  |  Účet  |  Zaplatit  |  Košík  |  Kontakt      
 


Jméno: registrace  

Heslo: ztracené heslo 
              


 
Polyart dětský design : Mateřské školy : Paravany, zástěny

Bližší popis výrobku 1303 Paraván - klaun

 Kód zboží  1303
 Název zboží  1303 Paraván - klaun

1303 Paraván - klaun

Díly paravánu tvoří laťové rámy vyplněné kvalitní 5mm silnou překližkou. Obraz je ručně namalovaný (originální malba, akryl - nejvyšší kvalita), nebo vytištěný na speciální pigmentové tiskárně a kašírovaný na překližkové díly paravánu jednostranně popřípadě na přání zákazníka oboustranně. Vytištěný obraz je na světle stálý (v interiéru cca 90 let) a je odolný proti vodě. Tento typ paravánu je určený jen do interiéru, obrazy a rám paravánu je chráněný bezbarvým polomatným akrylovým lakem. Paraván je velice pevný a stabilní. UPOZORNĚNÍ ! Tento projekt je ve vývojové fázi a proto dodací termíny jsou delší, ceny zašleme na požádání. Děkujeme za pochopení.


Toto zboží nelze přímo objednat online, protože se jedná o individuální výrobek na přání / na míru.
Máte-li zájem o výše uvedené zboží, prosím kontaktujte nás přímo ( Kontakty ) a rádi se s Vámi dohodneme na detailech přímo pro Váše potřeby.
Děkujeme.


(c) 2006 Polyart - interiéry dětský design, dětské pokoje, nástěnné dekorace a malby, plošné loutky, stavebnice, paravány   Webdesign ABweb.cz ..